Lekarze Onkolog

Marcin Sinacki

Klinika Onkologii i Radioterapii Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
80-952 Gdańsk

Empatia , kompetencja , zaangażowanie . Cudowny lekarz ! Pan doktor diagnozował moją babcię . Przy każdej wizycie miał dla nas dużo czasu, nigdy się nie spieszył, wszystko bardzo dokładnie nam tłumaczył. Pełen uśmiechu, optymizmu i chęci pomocy nawet gdy nie byłam konkretnego dnia umówiona. Bardzo dziękuję za opiekę nad moją babcią .
Opinia dodana przez: Aleksandra
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog onkolog
                                       lekarz Andrzej Miaśkiewicz

lekarz Andrzej Miaśkiewicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Siemiradzkiego 16/5
31-137 Kraków

Do Pana doktora trafiłam z polecenia ok.30 lat temu, chodzę nadal i nie zmieniłabym lekarza na innego. A potem córka korzystała z opieki Pana doktora. To Pan doktor przyjął na świat mojego wnuka. Dziękuję za każdy poświęcony czas. Za wspaniałą opiekę i dokładne wytłumaczenie problemu zdrowotnego. Serdecznie polecam!!!!
Opinia dodana przez: renata

dr hab. n. med. Małgorzata Miącz

Onkolog, Internista

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Bardzo dobra Pani doktor ,uprzejma sympatyczna ,zajęła się mną bardzo dobrze i profesjonalnie .polecam z całego serca 💓

lekarz Maria Goleń

Instytut Onkologii w Gliwicach
44-100 Gliwice

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, miłą i skupioną na pacjencie. Jestem po zabiegu i choć czeka mnie radioterapia wiem, że będę w dobrych rękach. Wszystkim Lekarzom i Pielęgniarkom Zespołu Głowy i Szyji składam głęboki ukłon i serdeczne podziękowania. Pacjent od 4-lat.

lekarz Lechosław Namysł

Kopczyńskiego 14
60-682 Poznań

Lekarz jakich mało. Miałam niegojącą się ranę pooperacyjną. Konsultacje gdzie tylko można i wszędzie że trzeba "otwierać" na nowo. Pan doktor przede wszystkim dokładnie zrobił wywiad, przejrzał dokumentację medyczną, oczyścił ranę bardzo dokładnie, wdrożył leczenie. Rana wygojona po kilku tygodniach! Dziękuję
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Jacek Kaczmarski

Torakochirurg, Onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Pan dr Jacek Kaczmarski jest bardzo dobrym lekarzem i zabiegowcem. Wnikliwie zapoznaje się z chorobą, tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania chorego i jego rodziny. Jest pełen życzliwości, zrozumienia i wspiera chorego, który jest pełen strachu i wątpliwości. Daje wskazówki choremu co do dalszego postępowania. Jest lekarzem godnym zaufania ze względu na swoją fachowość, stosunek do pacjenta i czas, który mu poświęca.
Opinia dodana przez: Krystyna Michalak-Borkowska

lekarz Łukasz Rajchert

medican
Łódź ul. tuszyńska 130
Łódź

Super lekarz ma bardzo dobre i kompleksowe podejście do pacjenta tłumaczy bardzo kompleksowo leczenie jest godny polecenia super by było gdyby takich lekarzy jak on było więcej.PRZYJMUJE TEŻ PAŃSTWOWO
Opinia dodana przez: pestka644

Paweł Pikiel

Chirurg ogólny, Onkolog

Wprawdzie nigdy osobiście nie poznałam doktora Pikiela, ale do końca życia nie będę w stanie odwdzięczyć Mu się za to, co zrobił dla mojej rodziny. Najpierw, parę lat temu pod opiekę Państwa Pikielów trafiła moja siostra. Pan doktor wykonał operację (nota bene artystycznie), a jego żona ustaliła dalsze leczenie. Przez cały czas siostra czuła, że jest w rękach fachowych, rzeczowych i zaangażowanych lekarzy, a przy tym wspaniałych ludzi – otwartych ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Wirginiusz Dziewirski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Mądry lekarz. Miły, cierpliwy i dobry człowiek. Zachorowałam w 2013 roku. W mieście, w którym mieszkam nikt nie potrafił postawić diagnozy. Po kilku tygodniach, lekarzowi udało się określić, że to mięsak, wówczas trafiłam do Pana Doktora. Powiedział, że mam się nie martwić, że z nowotworem walczy się trochę dłużej niż z grypą...i wyleczył mnie.

Robert Bibik

Onkolog, Radiolog

Praktyka Lekarska Robert Bibik
94-048

Lekarz z powołania. Lekarz który powoduję uczucie przyjaźni i pełnego zaufania do Doktora ze strony pacjenta. Życzę Panu spełnienia marzeń i rozwijania swojego Talentu jakim jest bycie prawdziwym lekarzem.
Opinia dodana przez: Pacjent z Kalisza

lekarz Zbigniew Czajczyński

Laryngolog, Onkolog

Bartoszowicka 18
51-641 Wrocław

jestem zadowolony z wizyty lekarza Pana Zbigniewa. Miałem problem ze słuchem i lekarz zapisał mi skuteczne leki na ból uszu.
Opinia dodana przez: patryk

dr Anna Walaszkowska-Czyż

ecz
Otwock ul. Borowa 14/18
05-400 Otwock Wielki

O stycznia 2012 roku jestem pacjentką Pani dr Anny Walaszkowskiej-Czyż w ECZ Otwock. Moje schorzenie to rak jajnika z przerzutem do jamy otrzewnej. Pomimo, że na początku leczenia stan zaawansowania był bardzo znaczny Pani dr po wnikliwej analizie badań lekarskich włącznie z badaniami genetycznymi dobrała mi taka chemię. że proces nowotworowy uległ wyhamowaniu a moje samopoczucie jest dobre. Od mojego pierwszego kontaktu byłam traktowana bardzo dobrze, Pani dr wykazuje dużo ...
Opinia dodana przez: Hania Grajewska

dr n. med. Dorota Garncarek-Lange

Internista, Onkolog

ulica Kamieńskiego 227/u1
51-126 Wrocław

bardzo komepetentny lekarz, a przy tym bardzo mila i serdeczna

lekarz Maciej Idzik

NZOZ Sigma-Bi
41-902 Bytom

Przypadkowo zostałam zapisana do dr Idzika i bardzo jestem z tego zadowolona, gdyż jest to bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam go wszystkim bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Maciej Turski

Warszawa

Godny Polecenia Specjalista, jako pacjent byłem pełen satysfakcji, że trafiłem na tak Dobrego Człowieka Lekarza. Dziękuję
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr Iwona Damljanowić

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Pani doktor to przemiła,kompetentna wzbudzająca bezgraniczne zaufanie.Godna polecenia innym chorym. Ryszard
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Ginekolog onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Jan Kotarski

prof. dr hab. n. med. Jan Kotarski

Ginekolog onkolog

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Profesor Kotarski to wspaniały lekarz i cudowny,ciepły człowiek.Jego wiedza,profesjonalizm i kultura osobista,której powinien uczyć się niejeden lekarz sprawiają,że polecam Pana Profesora każdej kobiecie,która zmaga się z problemami ginekologicznymi.Jestem pewna, że Pan Profesor nie zostawi żadnej z nas bez pomocy.
Opinia dodana przez: Renata

A Podolski

Szpital Świętej Rodziny
Madalińskiego Warszawa
Warszawa

Doskonały lekarz. Trafiłam do niego przez przypadek, ale jak się okazało miałam ogromne szczęście. Wyrozumiały, rzeczowy, dyskretny, o wielkiej kulturze osobistej. Polecam wszystkim i pozdrowienia od anglistki Panie doktorze!!!
Opinia dodana przez: ania

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
08-300 Sokołów Podlaski

Wspaniały specjalista pełny profesjonalizm jestem wdzięczna za pomoc i opiekę medyczną polecamm z całego serca
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Koryna Gajek

Pulmonolog, Onkolog

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Pani Doktor to wspaniała lekarka bardzo miła sympatyczna dokładna z dużą wiedzą. Godny polecenia lekarz